KONST / Litografier / Färglitografi 14103214
nr 1410 3214
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/25, HC-upplaga (hors de commerce). Bildmått: 70x55cm, yttermått inklusive ram: 90x73cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:16:54
7/8 20:35:41
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist